Kód: 17733Detailní popis produktu
QLED televize, úhlopříčka 43"/108 cm, OS Tizen, rozlišení 4K - UHD 3840 × 2160, HDR10+, výkon reproduktorů 20W, 2 × USB, 3 × HDMI, CI+, LAN, Wifi, BT, Hbbtv (červené tlačítko), Disney+, YouTube
QLED Smart televize Samsung QE43Q60D
#showmore#
Miliarda barevných odstínů s Quantum Dot
QLED obrazovka Smart televizoru Samsung QE43Q60D v elegantním tenkém designu s úhlopříčkou 43" a 4K rozlišením 3 840 × 2 160 px zobrazí veškerý obsah v nepřekonatelné kvalitě. Pohlcující matný displej odstraňuje odlesky, takže zcela jasný obraz budete mít za všech světelných podmínek. Technologie Quantum Dot se postará o špičkový obraz se stoprocentním objemem barev, který mění světlo do nádherně živých a naprosto přesných odstínů při jakémkoliv jasu. Pokročilý 4K Upscaling s vysoce kvalitním Crystal Processorem 4K se spolu s HDR postará o dokonale podrobné vykreslení každé scény v tmavých i světlých částech, aby vám nic neuniklo.
Zvuk sledující pohyb
Ponořte se do nekonečné zábavy
Gaming nové úrovně
Funkce Motion Xcelerator se 120Hz obnovovací frekvencí automaticky zlepšuje ostrost a zaručuje tak plynulý obraz na vašem TV Samsung QE43Q60D při hraní oblíbených her. Automatický herní režim zajistí nejen chytrou optimalizaci obrazu, ale také výkonu. Dokonce umí snížit dobu odezvy, abyste mohli hrát i akční hry, kde opravdu záleží na každé milisekundě. Funkce Game Motion Plus spolehlivě zaostří opravdu rychlé scény, jako jsou například RPG střílečky nebo závody. Nastavit si také můžete, do jaké míry se má snížit rozmazání obrazu a jak moc má televizor upravovat plynulost obrazu.
Dívejte se na dva různé obsahy současně
technické parametry
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Energetická třída | F |
| Smart TV | Ano |
| Typ obrazovky | QLED |
| Systém repro | 2.0 |
| Výkon reproduktorů | 20 W |
| Kvalita obrazu | HDR10+ |
| Úhlopříčka v palcích | 43 " |
| Úhlopříčka v cm | 108 cm |
| Rozlišení | 4K - UHD 3840x2160 |
| Spotřeba energie/1000h SDR | 50 kWh |
| LED podsvícení | QLED |
| Spotřeba energie/1000h HDR | 125 kWh |
| Energetická třída HDR | F |
| Frekvence | 50 Hz |
| HBBTV (červené tlačítko) | Ano |
| Modelový rok | 2024 |
| Tuner pozemní TV (DVB-T) | DVB-T/T2 HEVC |
| Stojan | Boční nohy |
| Tuner kabelové TV (DVB-C) | DVB-C |
| Kompozitní vstup | Ne |
| Satelitní tuner (DVB-S) | DVB-S/S2 |
| Konverze 2D/3D | Ne |
| Duální tuner | Ne |
| VESA uchycení | 200 x 200 |
| USB | 2 x |
| Přehrává z USB | Video/Foto/MP3 |
| Záznam TV vysílání na USB | Ne |
| Operační systém | TIZEN |
| Slot pro paměťovou kartu | Ne |
| Obraz v obrazu (PIP) | Ano |
| EKO senzor | Ano |
| Vestavěné DVD | Ne |
| Časovač vypnutí | Ano |
| DLNA | Ano |
| Ethernet (LAN) | Ano |
| WiFi | INTEGROVANÁ |
| CI slot | Ano |
| Hloubka s obalem | 109 mm |
| VGA | Ne |
| Komponentní vstup YPbPr | Ne |
| Připojení sluchátek | Ne |
| Počet HDMI | 3 |
| Výška | 59,81 cm |
| Šířka | 96,55 cm |
| Hloubka | 18,1 cm |
| Barva | ŠEDÁ |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH) | 55,94x96,55x2,57 cm |
| Hmotnost | 8,6 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Televizory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 8590669367016 |
| ? Barva: | černá |
| ? Úhlopříčka: | 108 cm (43") |