Sencor SLE 65Q870TCSB
Kód: 17765
Individuální cena Autorizovaný prodejce
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Na dotaz
QLED SMART televize, 65"(164cm), OS webOS, rozlišení 4K UHD (3840x2160 px), DVB-T2/C/S2, H.265/HEVC, HDR10, podsvícení Direct LED, HBO MAX, Disney+, Netflix, Apple TV, 3x HDMI, 2x USB, BT, Wifi
Detailní informace
Detailní popis produktu
Televizor Sencor SLE 65Q870TCSB Q-SERIES
  • úhlopříčka 164 cm (65“)
  • čtyřjádrový procesor ARM
  • QLED – Quantum Dot Technologie
  • webOS SMART TV rozhraní
  • optimalizace pro herní konzole
  • 4 vestavěné reproduktory s Dolby Digital Plus
  • Bluetooth 5.0 s podporou LG Sound Sync
  • AI ThinQ
  • podpora hlasových asistentů
#showmore#
  • úhlopříčka 164 cm (65“)
  • čtyřjádrový procesor ARM
  • webOS SMART TV rozhraní
  • AI ThinQ
  • podpora hlasových asistentů
Superprémiová podívaná s revoluční technologií Quantum dot
Plynulý dynamický obraz s MEMC
Skvělý zvuk se 4 reproduktory a Dolby Digital Plus
Unikátní ovládání i design
Televizor přizpůsobený pro gamery
Nejpohodlnější ovládání televize vaším hlasem
Technické parametry
QLED SMART televize
SENCOR SLE 65Q870TCSB
Operační systém webOS
Technologie obrazu:
Široký barevný gamut
Vysoký jas a kontrast
MEMC - Motion Estimate and Motion Compensation
HDR10 - Vysoký dynamický rozsah barev a jasu
HDR HLG - Hybridní logaritmická gama s vysokým dynamickým rozsahem
Obraz:
UHD
Úhlopříčka displeje 164 cm (65")
Rozlišení 3840 × 2160 pixelů
D-LED
Optimalizace pro herní konzole (PlayStation, Xbox, Nintendo):
Herní režimy: FPS, RPG, RTS, Sport
Herní stav: FPS, VRR, Stabilizace bílé a černé, Nízká latence
Nastavení: tmavý režim, herní optimalizace,…
Čipset a paměti:
CPU: ARM Quad Core CA75/CA55
GPU: Mali-G31
ROM: 1,5 GB
RAM: 8 GB
SMART rozhraní:
HBO MAX, DISNEY+, Netflix, Apple TV, Prime Video, Youtube, Spotify, Deezer
Aplikace O2 TV
LG ThinQ s aplikací na chytrý telefon
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV)
Konektivita:
Vestavěný Wi-Fi modul (2,4/5 GHz)
Miracast
Airplay
AI ThinQ - hlasový asistent
Příjem signálu:
DVB-T2 (H.265, max. 3840 × 2160/60p)
DVB-T
DVB-C
DVB-S2 (H.265, max. 3840 × 2160/60p)
Skylink FastScan ladění
Zvuk:
Vestavěný systém 4 reproduktorů
Dolby Digital Plus
Ekvalizér
Vstupy a výstupy:
3× HDMI CEC (1 × ARC), AV in, RJ45, optický výstup, 2x USB 2.0 (5 V ⎓ 0.5 A), sluchátkový výstup 3,5 mm Jack
HDMI CEC SIMPLINK
Rozhraní CI+
Přehrávané formáty:
Video: AVI, MP4, MPG, MKV, MOV, DAT, VOB
Audio: MP3, M4A AAC
Obrázky: JPEG, JPG, PNG
Ostatní:
Nahrávání na disk (formát PVR-TS) / přehrávání z disku (2x USB port)
Timeshift
OSD: EN, CZE, POL, HUN, SVK, GER, FRE, ITA, SPA, GRC, HRV, SRP, BUL, SLV, LIT, RUS, DUT...
Elektronický programový průvodce EPG
Teletext
Hodiny, časovač
Rodičovský zámek
Hotelový režim
Obsah balení: magický ovladač, základní ovladač, rychlý průvodce, stojan
Napájení, spotřeba a rozměry:
Napájení: AC ~100-240V, 50/60 Hz
Rozměry se stojanem: 1446 x 893 x 270 mm
Rozměry bez stojanu: 1446 x 831 x 76 mm
Hmotnost: 19,5 kg
VESA: 300 x 200
Doplňkové parametry
Kategorie: Televizory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 9 kg
? Úhlopříčka: 165 cm (65")